O nas

Zakochani w kwiatach
od 1977 roku

Nasza historia zaczęła się w Stężycy od młodzieńczej pasji do ogrodnictwa, od brawury i ciężkiej pracy, od wspólnego dążenia do rozkwitu. Po 40 latach od startu jesteśmy z Państwem w kwiaciarniach w całej Polsce i w wielu krajach na świecie. To dla nas zawsze wielka radość, kiedy choć jedna obdarowana od serca osoba pokocha kwiaty tak jak my.

Zakochajmy się w kwiatach dzięki J.M. Ptaszkowie!

Otaczajmy się nimi, szukajmy inspiracji i zdobywajmy wiedzę, by je zrozumieć i jak najpełniej czerpać z tego, co mogą nam zaoferować!

W kwiatach jest wszystko to, co czyni życie piękniejszym. Kiedy nasze życie przepełnia coraz więcej codziennych wyzwań, łatwo o tym zapomnieć. Potrzebujemy kogoś kto będzie dla nas natchnieniem i źródłem wiedzy by po kwiaty sięgać i w pełni się nimi cieszyć. Kwiaty od J.M. Ptaszkowie są wyjątkowe, bo powstały z potrzeby serca. Otaczajmy się nimi, szukajmy inspiracji i zdobywajmy wiedzę, by je zrozumieć i jak najpełniej czerpać z tego, co mogą nam zaoferować!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kwiatach?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kwiatach?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas. Pomożemy w doborze odpowiednich kwiatów i odpowiemy na wszystkie pytania z nimi związane.

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności.