Rozkwita nowa marka kwiatowa!

13.05.2021

J.M. Ptaszkowie to nowa marka konsumencka, którą ze starannością rozwijaliśmy w ostatnich miesiącach. Powstała z doświadczenia biznesowego i pasji Rodziny Ptaszków, która już od 1977 r. zajmuje się uprawą kwiatów pod szkłem i z pokolenia na pokolenie zakochuje się w kwiatach i roślinach doniczkowych.

Obecnie na prawie 20 ha z dumą i codzienną radością uprawiamy 50 odmian róż, 200 odmian orchidei i 70 odmian anturium.

Tym, co wyróżnia nasze kwiaty to podejście do ich hodowli i pielęgnacji pełne opieki i uczucia. 12 miesięcy naszej pracy i troski – tyle potrzebuje sadzonka, by zamienić się w orchideę. Nie żałujemy ani chwili poświęconej każdemu z nich i nie staramy się sztucznie przyspieszać tego procesu. Wierzymy od zawsze, że staranność, włożone serce i zaangażowanie prędzej czy później zakiełkują i przyniosą niezwykłe rezultaty. Skąd to wiemy? Dzięki radości, jaką przynoszą wszystkim nasze kwiaty. Samą swoją obecnością sprawiają, że czyjś dzień jest lepszy, mieszkanie piękniejsze, a biuro przytulniejsze.

W ofercie J.M. Ptaszkowie kwiatom doniczkowym towarzyszą specjalnie zaprojektowane wtyczki, na których znajduje się opis kategorii wedle polecanego miejsca przeznaczenia bądź okazji. W ten sposób chcemy być blisko każdego, kto wybiera rośliny, i wesprzeć go w wyborze. Chcemy stale dostarczać inspiracji, by każdy mógł czerpać przyjemność z otaczania się kwiatami w różnych przestrzeniach i sytuacjach.

Wierzymy, że jeśli włożymy w naszą pracę serce, to ono w formie kwiatu zostanie przekazane dalej. I jeśli dzięki temu choć jedna osoba pokocha kwiaty tak, jak my – będziemy wzruszeni i dumni.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kwiatach?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kwiatach?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas. Pomożemy w doborze odpowiednich kwiatów i odpowiemy na wszystkie pytania z nimi związane.

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności.